0
کارت دنیای خرس ها

0  تومان
وضعیت:موجود نیست

کارت دنیای خرس ها

نویسنده:دکتر علی صاحبی
قطع:

جیبی


نوع جلد:

شومیز


نوبت چاپ:

چهارم


سال:

1398


ناشر:

سایه سخن


کارت‌های خرس‌ها، زندگی افراد بی‌شماری را تحت تأثیر قرار داده‌اند. آن‌ها از توانایی حیرت‌انگیزی در ایجاد گفتگوهایی برای بیان احساسات، برخوردارند.
کارت‌های خرس‌ها در زمینه‌های مختلفی، از کلاس‌های درس گرفته تا زندان‌ها، از خانواده‌درمانی تا مدیریت هتل، از مراقبت‌های معنوی تا توسعۀ منطقه‌ای به کار گرفته شده و موفقیت خیره‌کننده‌ای کسب کرده‌اند.


 
نظرات کاربران
  • John Veeken
  • محدوده سنی: بیشتر از 45 سال
  • 1399/1/13

حق چاپ از کارت های خرس متعلق به من است. شما بدون اجازه من از آثار هنری من استفاده می کنید. نقض حق نسخه برداری یک جرم بین المللی است. لطفاً فروش این محصول را متوقف کنید یا من اقدام قانونی خواهم کرد.
پاسخ:
با سلام و احترام
آقای دکتر علی صاحبی به نمایندگی از انتشارات سایه سخن برای اخذ حق کپی انحصاری با شما مذاکره خواهند کرد.
سپاسگزارم
  • الهام
  • محدوده سنی: از 35 تا 45 سال
  • 1398/11/2

سلام به نظر من اینکه شما محصولی را بدون روش استفاده و دستورالعمل بفروشید و بفرمائید آقای دکتر صاحبی در کارگاه هاشون توضیح میدهند بروید اونجا شهریه کارگاه پرداخت کنید تا یاد بگیرید از این کارتها یی که از ما خرید کردید استفاده کنید ،غیر اخلاقی و نا متعارف هست ،بدلیل اینکه این کارتها بدون داشتن راهنمای استفاده صحیح از آنها عملا بی فایده هستند،من توضیحات کانال تلگرامتون رو هم دیدم ولی اصلا راهنمایی مفید برای روش کار کردن با این کارتها در اون نبود ،لطفا راهنمای استفاده از این محصول را در آن قرار دهید زیرا ما در شهرستانها نه دسترسی به مولف این کارتها داریم و نه میتوانیم برای یادگیری استفاده از این محصول انتشارات سایه سخن از پس شهریه هنگفت شرکت در کارگاه های دکتر صاحبی بر بیاییم.
با سپاس فراوان از شما
پاسخ:
سلام دوست عزیز
نمی دونم شما این کارت ها رو تهیه کرده اید یا خیر و اگر تهیه کرده اید چطور متوجه دفترچه راهنمای داخل جعبه کارت نشده اید. در آن دفترچه راهنما به اندازه ای که لازم باشد، توضیحات داده شده است. اما این ها کافی نیست.
این کارت ها به صورت تعاملی با کودکان به کار می آیند، به این صورت که در بازی با کودک از او بخواهید تصور کند که این خرس کوچولو چرا قیافه ش این طوریه یا حالت بدنش به این صورته؟ به نظر تو چه کار کرده که این طوری شده؟ به نظرت چه احساسی داره خرس مهربون؟
تو اگر چه کار بکنی این طوری میشی؟ و سوالاتی از این دست.
خرس مهربون رنگ سبز رو انتخاب کرده برای این احساسش؛ تو چه رنگی رو انتخاب می کنی؟
  • عفاف كريمي پور
  • محدوده سنی: از 35 تا 45 سال
  • 1396/8/19

سلام من اين كارت ها رو خريده ام وليكن دوست دارم كه نحوه استفاده اون ها رو به صورت مشروح داشته باشم كاش به صورت بروشور همراه كارت ها مي بود .
پاسخ:
سلام... آقای دکتر صاحبی در کارگاه هاشون نحوه استفاده از این مجموعه کارت ها رو توضیح می دهند. ما هم در کانال نشر سایه سخن در تلگرام توضیحاتی گذاشته ایم.
 
نظر شما
نظر شما
نام:
*
ایمیل:
*  
ایمیل، برای ارسال پاسخ(در مواقع ضرورت) دریافت می شود و منتشر نخواهد شد
محدوده سنی:
*
متن:
*
کانال تلگرام نشر سایه سخن کانال نشر سایه سخن
 

اجرا و پشتیبانی: NikaIT


ایمیل(همان username است):
رمز عبور (پسورد انتخابی برای ورود به سایت):